Holzanstriche-Handwerk©

Спеціальні фахові знання по деревині для ремісничого сектору

Вичерпна інформація по темі деревина

Вичерпна інформація та сучасні спеціальні знання по темі дерево та природних ворогів деревини. Захист деревини від води та її довговічність. Скористайтеся нашими знаннями.

Forest©

По праву популярний матеріал

Природний матеріал дерево

Преміум-захист за прикладом природи

Наші дерева мають природний захист деревини - це кора. Вона захищає деревину від зневоднення і перш за все від різних погодних впливів, таких як сонце, вітер, дощ, мороз і спека.
Коріння постачають дереву всі важливі поживні речовини, які йому потрібні для росту та життя. Ця система поставок захищає життя деревини протягом століть і створює середовище та безпеку для людей і тварин.
Remmers hat sich mit seinen Produkten zum Ziel gesetzt, diesen natürlichen Schutz auch dem verbauten Holz in Form hochentwickelter Anstrichsysteme zukommen zu lassen.
ерево в його найрізноманітніших, багатотисячних структурах і відтінках складає основу для використання нового торгового асортименту для фарбування деревини ремісничого сектору.

Природні вороги дерева

Волога
Зовнішня деревина знаходиться під постійним впливом вологи: дощ, роса, конденсат тощо збільшують вміст вологи, випаровування зменшує її. Результат: тріщини на поверхні. Внаслідок цього або через дифузію волога. яка проникла в деревину повинна знову залишити її, інакше відбувається її накопичення під поверхнею - що сприяє синяві та гниттю деревини.

Тому важливо правильно вибрати покриття для дерев'яного елемента:

  • Вікна та двері відносяться до так званих елементів, які не деформуються і вимагають високого ступеня стійкості до розмірів для їх цілеспрямованого застосування. Товстошарові лазурі досі є сучасними засобами захисту для цього. Завдяки покриттям запобігається проникнення вологи аби еолемент не вийшов із своєї форми через набряклість та деформацію і через це більше не відкривається і не закривається належним чином.
  • У так званих елементах, які деформуються, таких як, наприклад. дошки та огорожі, проникнення вологи, наприклад, через торці або через тріщини ніколи повністю не уникнути. Тут бажано використовувати так звані тонкошарові глазурі, щоб деревина могла дихати, а волога могла знову залишити деревину.

Ультрафіолетові промені

.

Сонце не тільки навантажує дерев’яні поверхні своїм теплом, але і їх ультрафіолетовим випромінюванням, яке проникає в деревину. У поєднанні з опадами воно може змінити колір незахищеної деревини за кілька тижнів до місяців, тобто деревина стає сріблясто-сірою. Потім поверхня деревини також проявляє вертикально стоячі дрібні деревні волокна і втрачає міцність. Зазвичай небажану зміну кольору та поверхні можна запобігти, використовуючи пігментовані покриття. MSL-40 і Aqua MSL-45 Farbton farblos UV+в безбарвному кольорі тепер вперше пропонують можливість безбарвного покриття деревини зовні примщень і, завдяки високоефективним блокаторам УФ, затримати посіріння деревини.Водорості
Особливо в лісах або багатих на дерева місцях ці нижчі організми викликають позеленіння та погіршення зовнішнього виду деревини на відкритому повітрі. HSL-30, MSL-40 та Aqua HSL-35 є алгіцидними та запобігають передчасному позеленінню. Інші фарби на водяній основі цього асортименту можуть бути оброблені на замовлення алгіцидом Protect MKT1.

Синява
Синява - це один з так званих деревно-знебарвлюючих грибків і його видно як чорно-синє знебарвлення. Синява не руйнує деревину, а лише негативно впливає на неї оптично. Однак синя пляма вважається піонером грибків, що знищують деревину (гниття), оскільки вона пронизує клітинні стінки і забезпечує можливість більшого поглинання води в деревині (капілярність).

Гниття
Гниття - найнебезпечніша форма шкідливих грибків. Воно руйнує структуру деревини. Деревина втрачає стабільність: стає гнилою.

Шкідливі для деревини комахи
Окрім грибків, що знебарвлюють деревину та руйнують її, на дерево також спрямовані шкідники тварини. Наприклад, жук-довголіс - одне з найнебезпечніших комах-шкідників у помірних зонах і вражає насамперед хвойні дерева.Він відкладає яйця в тріщинах, а личинки воліють гризти у зовнішніх шарах. У випадку з іншими комахами-шкідниками пошкодження в основному відповідають тій же схемі: яйце відкладається комахою в деревину або на неї. Личинка вилуплюється з яйця - власне руйнувача деревини.

Довговічність деревних порід

Коли оздоблення деревини - коли додатковий захист деревини?

Залежно від довговічності використовуваного типу деревини, може вирішуватися потреба в хімічному захисті деревини для деревини зовні. Для "дуже міцних" та "довговічних" порід зазвичай достатня обробка продуктами, що не містять біоцидів. Породи від "помірного" до "не довговічного" також потребують хімічного захисту деревини, наприклад. від синяви та гнилі. Класифікація видів деревини стосується лише серцевини. Однак, як правило, наявні у продажу породи також містять відсоток сапу, який, як правило, не вважається довговічним.

Тому деревину таких порід не слід використовувати на відкритому повітрі без хімічного захисту .

Конструктивний захист деревини

Не допускати попадання вологи на поверхні

Постійне навантаження вологою є основною причиною розвитку знебарвлюючих та руйнуючих деревину грибків. Щоб виключати цю причину, наскільки це можливо, дерев’яні компоненти на вулиці повинні бути сконструйовані таким чином, щоб уникнути контакту з водою наскільки це можливо. Якщо це неможливо, слід переконатися в тому, щоб деревина могла знову швидко висохнути. Слід уникати також стоячої води на дерев’яних конструкціях. Заходи в розумінні конструктивного захисту деревини - це, наприклад, досить великі виступи даху, уникати прямого контакту із землею (враховуючи бризки дощової води!), скошені поверхні, закруглені краї та покриття горизонтальних поверхонь. Для ще більш високого рівня захисту деревину можна пропитати сертифікованими консервантами (наприклад, Holzschutz-Grund/ґрунтовкою) перед декоративним фарбуванням.

Загальні рекомендаціїї по переробці

Для досягнення оптимального результату слід дотримуватися наступних інструкцій по переробці:

  • Загальне поводження та застосування
  • Придатні інструменти та очистка
  • Умови висушування
  • Адгезія на старих покрасках
  • Шліфування
  • Розведення
  • Ізолюючий ефект