©

Догляд за архітектурними пам’ятками

Тривалий захист культурних цінностей

Збереження архітектурних пам’яток є найвищою дисципліною у збереженні будівлі. Чи то детальний аналіз структури будівлі від Remmers Fachplanung, чи спеціальні рішення систем продуктів для довготривалого захисту будівлі - портфоліо Remmers GmbH дуже різноманітне. Маючи більш ніж 65-річний досвід роботи в галузі догляду за пам'ятками архітектури, ми володіємо багатьма знаннями історичних методів та будівельних матеріалів.

Захист пам'ятників має на меті збереження пам'яток культури протягом тривалого періоду. Культурна спадщина надзвичайно важлива для суспільства, щоб ідентифікувати себе з його історією на основі речей і чуттєво сприйнятих історичних свідоцтв і тим самим формувати соціальну ідентичність. Це стосується як невеликих регіонів, а також Європи в цілому. Таким чином, захист пам'ятників є складовою частиною якості життя.

Той, хто вирішує складні завдання по збереженню пам'ятників не тільки з точки зору технічної реалізації, але і з максимально можливим вмістом речовин, майстерно вирішує складні „нормальні“ випадки - для всіх основ: при ремонті фасадів, при облаштуванні довготривалої будівельної гідроізоляції, а також при захисті деревини.

Через велику внутрішню поверхню шар бруду є прекрасним поглиначем вологи та газоподібних та твердих часток. Зазвичай вони реагують на нижній стороні кірки і прискорюють руйнування.

Знесолення природного каменю та інших мінеральних будівельних матеріалів за допомогою компресів - відомий і перевірений на багатьох визначних будівлях метод істотного зменшення шкідливих для будівель солей.

Будівництво кладки має традицію. У більш ранні часи кладку виконували за ремісничими правилами; Формат каменю та товщина стінок залежали від оціненого навантаження. Сьогодні знання про несучу здатність для стабілізації та реконструкції старих будівель має велике значення.

Багато природних каменів містять в собі мінеральні глини, які схильні до набухання. Здебільшого це філосилікати, які за своєю структурою нагадують книжки. Завдяки своєму електрохімічному впливу вони здатні зберігати та виділяти воду між проміжними шарами навіть при низькому рівні вологості.

Вивітрювання мінерального будівельного матеріалу завжди супроводжується ослабленням його структури. Основне завдання підсилюючого заходу полягає в цілеспрямованому заповненні новоствореного простору пор в результаті вивітрювання.

Завдання, пов'язані зі зміцненням природного каменю, зазвичай не обмежуються зміцненням структури, а йдуть значно далі залежно від типу вивітрювання та його інтенсивності.

Є багато добрих і легітимних причин, щоб зробити форми для ліпнин із цінних оригіналів: від реставратора до археолога, музейних кухонь до художника, який хоче розмножити свої ескізи: Всі процюють з силіконовими формовочними масами.

Шви беруть на себе різні функції в будівлі, тому вони повинні мати дуже різні властивості відповідно до вимог, які ставляться перед ними.

У більш ранні часи штукатурка була захистом від погодних умов, з допомогою якої також покривали різні матеріали і оптично уніфікували; пізніше штукатурку застосовували головним чином через її широкі можливості перетворюватись та різноманітність застосувань.

Засоби захисту від графіті від компанії Remmers належать до класу напівпостійних систем захисту. Графіті та забруднення фарбами можна видалити з оброблених поверхонь просто за допомогою струї гарячої води під високим тиском (гігротермічне очищення).

Кольорові будівлі та пофарбовані фігурні предмети/ліпнини відомі нам ще з античних часів. Вони служили (і служать) як засіб дизайну і як шар захисту від зношування. Зважаючи на шкоду від погодніх впливів, пов'язаних з викидами, важливість захисної функції покриттів зросла в останні десятиліття.

Защита памятников архитектуры

Знайдено 58 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 031220

Текучая минеральная суспензия для заполнения пустот и трещин

№ артикулу/ів 040120

Специальная соленакапливающая штукатурка по нормам WTA для каменных кладок, испытывающих влажную и солевую нагрузку

№ артикулу/ів 040220

Санирующая штукатурка по нормам WTA для каменных кладок, испытывающих влажную и солевую нагрузку

№ артикулу/ів 041620

Санирующая штукатурка по нормам WTA с повышенной стойкостью к сульфатам для каменных кладок, испытывающих влажную и солевую нагрузку

№ артикулу/ів 107716

Соленакапливающая/жертвенная штукатурка по нормам WTA

№ артикулу/ів 067505

Кислотный очиститель

№ артикулу/ів 067201

Кислотный очиститель

№ артикулу/ів 067105

Раствор тензидов для удаления грязи, грязевой корки, пыли, отложений масел и жиров

№ артикулу/ів 066601

Чистящая паста для удаления урбанистических загрязнений

№ артикулу/ів 136801

№ артикулу/ів 067603

Специальный очиститель для удаления зеленого налета с поверхности террас, каменных полов и кладок

№ артикулу/ів 071101

Кремообразная гидрофобизирующая пропитка на основе силана

Постійний захист цінних культурних цінностей

Більш детальну інформацію про збереження будівель та догляд за пам’ятниками архітектури можна знайти в нашій брошурі.