©

Remmers Industrielacke

Високоякісні лакофарбові матеріали для промислового фарбування виробів для інтер'єрів

Про Remmers Industrielacke

Підрозділ промислових інтер'єрних ЛФМ Remmers (Remmers Industrielacke) складається з більш ніж 200 співробітників і спеціалізується на виробництві високоякісних покриттів для промислового і серійного виробництва виробів для оздоблення інтер'єрів.Remmers Industrielacke ist mit über 200 Mitarbeitern der Spezialist in der Herstellung hochwertiger Beschichtungen für die industrielle Fertigung von Oberflächen.

За допомогою наших різноманітних продуктів ми захищаємо і прикрашаємо поверхні. Традиційно наша діяльність веде свій початок з області лакофарбових покриттів для дерев'яних поверхонь, але ми швидко розширили нашу успішну технологію лакофарбових покриттів до таких "пов'язаних з деревиною" матеріалів, як ДСП і ДВП, і на сьогоднішній день ми обслуговуємо також в сфері ЛФМ для обробки поверхні пластиків, деревно-полімерних композитів і металевих виробів.

Заснована в 1956 році як 3H-Lacke в м. Херфорд (Німеччина), компанія з самого початку займалася розробкою технологій нанесення покриттів для провідних клієнтів ринку в меблевій і кухонній промисловості, які зараз використовуються в усьому світі. З 2009 року компанія входить в сімейну групу компаній Remmers Gruppe (посилання на домашню сторінку Remmers) з головним офісом в Льонінгені. Після входження до складу Remmers Gruppe були зроблені значні інвестиції, які націлені на забезпечення лідерських позицій на відповідних ринках в майбутньому.

1-го листопада 2016 року компанія була перейменована в Remmers Industrielacke.

Особливо важливо для наших клієнтів: децентралізована структура в групі компаній Remmers дозволяє компанії Remmers Industrielacke продовжувати працювати самостійно і оптимально координувати збут, розробку, виробництво та інші функції на підприємстві, розташованому в Херфорді.

Ми забезпечуємо нашим клієнтам переваги в продуктивності і інноваційні лакофарбові покриття, проявляючи при цьому традиційно гнучкий підхід і діючи в складі сильної групи.

Remmers Industrielacke пропонує широкий спектр: наша основна програма традиційно в галузі деревини, але ми також маємо стандартну продукцію та спеціалізацію для окремих застосувань. Окрім якості продукції, наші клієнти також користуються нашими рекомендованими порадами та послугами.

Традиційно з деревної галузі ми звикли до складних субстратів. Це дає змогу гарантувати унікальні рішення щодо дизайну та функціональності для найрізноманітніших матеріалів.


Короткі процеси прийняття рішень, швидкі терміни доставки та близькість до замовника - секрет ідеально функціонуючої послуги. На додаток до висококваліфікованого персоналу лабораторії та технічної польової служби, які завжди доступні для того, щоб допомогти вам розробити рішення для ваших індивідуальних потреб у поверхні, Remmers Industrielacke надає можливість особливої ​​близькості з клієнтами безпосередньо в центрі компетенцій на місці.