• Захист будівель та; підлог від Реммерс

    Als europaweit führender Anbieter für Bautenschutzsysteme verfügt Remmers über umfassende Kenntnisse in der Bauinstandhaltung.

Волога є причиною майже всіх типів пошкоджень. Тому термін експлуатації будівлі також залежить від її герметичності. Це стосується не тільки дахів і фасадів, а й частин будівлі, які контактують із землею. Отже, передумовою неушкоджених будівель на довгий період є гідроізольовані та сухі стіни.

Професійні та довговічні системи покриття для підлог для комерційного чи приватного сектору є головною компетенцією Remmers. Відповідно різноманітними та індивідуальними є наші системи продуктів та рішення.

Незважаючи на високу якість та довговічність, вплив навколишнього середовища чи виробничі дефекти можуть спричинити пошкодження бетону, що потребує ремонту та додаткового захисту.

Кажуть, що фасад є обличчям будинку. Насправді саме фасад відіграє найбільшу роль у зовнішньому вигляді та ефекті будівлі; Перш за все, фасади такі ж різноманітні та індивідуальні, як і обличчя. І так само індивідуально вони хочуть, щоб за ними доглядали і їх захищали.

Збереження архітектурних пам’яток є найвищою дисципліною у збереженні будівлі. Чи то детальний аналіз структури будівлі від Remmers Fachplanung, чи спеціальні рішення систем продуктів для довготривалого захисту будівлі - портфоліо Remmers GmbH дуже різноманітне.

Внутрішні системи теплізоляції змінюють термічну, а також гігротермічну поведінку існуючої конструкції. Поряд із проблемою утворення конденсату слід враховувати змінену поведінку підсушування конструкції.

Пліснявий грибок у квартирі не лише неприємне, але й шкідливе для здоров′я людини явище. Тому ще більш важливо його повністю ліквідувати. Спеціальні сануючі плісняву системи від Remmers підходять для кожного випадку і не лише повністю знищують пліснявий грибок, але й запобігають появі нової плісняви у майбутньому. Лише за один крок приміщення всередині захищене від вологи і додатково ще й теплоізольоване. Так продукція від Remmers із гарантією сприяє довговічному покращенню гігієни у приміщенні.

У наших підрозділах досліджень та розробок працює понад 80 фахівців, які щодня розробляють системи екологічно чистих та ресурсозберігаючих продуктів, що вказують на майбутні тенденції. Тут ви знайдете огляд усіх засобів із сфери захисту будівель та підлог.

Строительство и защита почв

Знайдено 217 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 181001

1-компонентный укрепляющий концентрат для силикатизации, не содержит растворителей

№ артикулу/ів 300801

Специальная грунтовка

№ артикулу/ів 301408

Многофункциональная 2-компонентная эластичная полимерцементная гидроизоляция. Объединяет в себе свойства эластичных минеральных обмазок и битумно-полимерных мастик.

№ артикулу/ів 2088830

Высококачественная 2-компонентная битумно-полимерная мастика с полистирольным наполнителем, способная перекрывать трещины

№ артикулу/ів 2082405

Битумная эмульсия, не содержит растворителей

№ артикулу/ів 507101

Высококачественная герметизирующая лента премиум-класса на основе нитрилбутадиенового каучука с покрытием из нетканого полипропиленового волокна

№ артикулу/ів 500301

Высокоэластичная, самоклеящаяся бутил-каучуковая гидроизоляционная лента на основе из нетканого полипропиленового волокна

№ артикулу/ів 082301

Высокопрочное 3-слойное защитное полотно с разделительной функцией

№ артикулу/ів 043025

Неэластичная минеральная гидроизоляционная обмазка с высокой сульфатостойкостью

№ артикулу/ів 040525

Неэластичная минеральная гидроизоляционная обмазка для нового строительства

№ артикулу/ів 044515

Эластичная 1-компонентная минеральная гидроизоляционная обмазка

№ артикулу/ів 042925

Гидроизоляционная сухая смесь быстрого твердения с высокой сульфатостойкостью