©

Принцип дії iQ-Therm

Капілярна активність, теплоізоляція і регуляція вологості повітря в одній системі

iQ-Therm пропонує своєрідну комбінацію із капілярно-активних кальцій-силікатних матеріалів, перевірених на безпечність і органічних шламів з високою теплоізоляцією. У всій системі є додаткова регуляція вологості повітря через буферний абсорбційний шар надлишкової вологи, яка забезпечує приємний мікроклімат і надійний захист від появи плісняви.

  • Сама висока теплоізоляційна властивість (λ = 0,031 В/мK)
  • Висока капілярна активність і тим самим 100%-на гарантія від вологи та плісняви
  • Регуляція вологості повітря забезпечує приєний мікроклімат у приміщенні
  • Значно і тривало знижує витрати на опалення
  • Можливе використання у всіх будівлях і житлових кімнатах без зміни вигляду фасаду
  • Екстремально незначна товщина, просте використання частинами
  • Позитивний екобаланс, перевірено Інститутом будівель і довкілля

©

Внутрішня теплоізоляція із позитивним екобалансом

iQ-Therm - розумне рішення вартує того

Нерухомість потребує фінансового забезпечення. Завдяки теплоізолюючим заходам підвищується вартість будови. Крім того, теплоізолюючі міроприємства освоюють прямий потенціал економії енергії - знижуються витрати на опалення. Інвестиції у теплоізолюючі заходи варті цього! Це ще й доцільно тоді, якщо у вас не планується санація, пов′язана із ремонтом.

Якщо планується перепланування, ремонтні роботи та модернізація, додаткові витрати на теплоізоляцію внутрішніх стін при допомозі iQ-Therm займають прибл. 50% у загальній вартості затрат на звичайний ремонт.

Відповідно до статистичних даних Федеративної служби ціни на енергоносіїї зросли з 2000 року до 2010 року більше ніж на 40%. Хто хоче ефективно економити, повинен робити професійне утеплення, щоб зменшити потребу у енергоносіях.

У річному звіті Федеративної служби по статистці від листопада 2016 року написано: "Порівняно із базовим 2010 роком приватні домогосподарства були повинні в минулому і цьому році платити на четверть більше за використану електроенергію. Із початком Нового року загальна вартість для кінцевих споживачів більше ніж подвоїлась."

Розрахункова гра:

У нижче наведеному прикладі було утеплено прибл. 150 м² зовнішніх стін. Перед утепленням потрібно було для „покриття“ трансмісійних втрат тепла 12.000 кіловаттгодин енергії опалення. iQ-Therm зменшило потребу у опаленні 77,7 %, тобто після санації потреба у опаленні склала прибл. 2.500 кіловаттгодин природнього газу. Зниження теплопровідності зовнішньої стіни з 1,173 В/(м²K) до 0,261 В/(м²K) зробило це можливим.

Зовсім без наміру було виконано вимоги актуального розпорядження по економії енергії EnEV*.

Із наведеного прикладу по внутрішньому утепленню можна уже за перший рік експлуатації зекономити € 750,– витрат на опалення. Таке ввнутрішнє опалення вартує робити – якщо санація не повязанап із іншим ремонтом. Якщо ж перепланування, плановий ремонт чи оновлення планується, то додаткові витрати на внутрішнє утеплення з допомогою iQ-Therm становитимуть прибл. 60 % у всіх витратах.

* Розраховано програмою iQ-Lator, кладка стіни: випалена червона цегла 30 см, вапняно-цементна штукатурка 1,5 см, iQ-Therm 80-System, вартість природнього газу 0,59 € /м³ при коефіціенті корисної дії системи опалення 0,8.

Інші переваги iQ-Therm

Утилізація & здоров′я

iQ-Therm не виділяє ніяких шкідливих для організму або речовин, що визивають алергію. Утеплювальні плити екстремально малоемісійні і крім того, не можуть бути основою для розмноження бактерій та плісняви. Матеріал підлягає утилізації, із нейтральним запахом, без фізіологічних впливів. Зберігаються ресурси та довкілля – iQ-Therm по структурі не шкідлвий для людини і тварин.

Добре самопочуття

Температура поверхні стін будівельних елементів всередині приміщення має вплив на самопочуття. Кімнатна темпратура приємно сприймається, якщо вона нижче 20°C. Повітря із нижчою темпероатурою менше рухається і менше шкодить алергікам.

Якщо температура поверхні стіни всередині приміщення підвищилася через енергетичну санацію, її можна понизити - і це при одинаковому самопочутті і такому ж незначному впливу на алергиків.