Man griding©

Лаки & бейци для дерева

Повний асортимент для оздоблення деревини всередині приміщень

Системи продуктів для ручної та серійної обробки деревини в приміщенні - особливо для нанесення розпиленням. Високостійкі PUR-лаки на основі розчинників, екологічно чисті, високоефективні аква-лаки, олії/масла, воски та узгоджені із ними відповідні бейци для тонування.

Water with bubbles

Aqua-лаки

Своїми Aqua-лаками Remmers пропонує переробникам столярних виробництв та спеціалізованих компаній, що займаються серійним оздобленням деревини та панелей на основі деревини, повний спектр фарб на водній основі, як реальну альтернативу попереднім двокомпонентним фарбам на основі розчинника всередині приміщень.

Big kitchen

PUR-лаки на основі розчинників

2-х-компонентна PUR-система лако-фарбових покрить розроблена для покриття дерева, деревних матеріалів у житлових, спальних, кухнях, меблів для ванної кімнати, стендів магазинів, виставок, а також інтер'єрів кораблів. Система також пропонує прості рішення для фарбування скла, різних пластмас та різних металів.

Wooden stairs hallway

Оліі & воски

Базуючись на натуральних оліях та восках, Remmers пропонує альтернативи звичайним фарбам для оздоблення всього інтер’єру, дерев’яних підлог та дерев'яних сходів.

Бейци всіх типів

Що стосується дуже гнучкої концепції бейців від Remmers, то немає обмежень, коли йдеться про створення затонованих бейцами відтінків - завдяки індивідуальному модульному принципу. Маючи лише 3-4 різнобарвних основних бейців , які ви можете змішати між собою та при необхідності освітлити, у вас є можливість створити широкий спектр нюансів відтінків для бейців на деревині, спеціально підібраних під вашу породу деревини.

Kitchen

Фарбування скла

Скло як елемент дизайну в меблях, інтер'єрі та будівництві магазинів стає все більш популярним. Скло зі спецефектами коштує дорого і не завжди є оптимальним рішенням з точки зору доступних розмірів. Системи для фарбування скла від Remmers пропонують простий і недорогий спосіб стильно оформити скло.

Тренди у інтер'єрі деревини

Широкий спектр ефектів можна досягти за допомогою «Лаків та бейців для дерева» від Реммерс. Тут ви знайдете пропозиції щодо відносно дизайну поверхні та покрокові пояснення того, як необроблена основа стає бажаною поверхнею тренду.

Лако-фарбові покриття для внутрішнього оснащення кораблів

Системи лако-фарбових покриттів, які використовуються для морських суден, повинні бути випробувані та сертифіковані незалежним органом щодо вогнестійкості та поведінки у разі пожежі. Придатність продукції документально підтверджується Міжнародною морською організацією (IMO). Завдяки своєму асортименту покриттів PUR, Remmers пропонує широкий спектр сертифікованих продуктів.

rolling machine

Раціональні лако-фарбові покриття УФ-сушки від Remmers

Наші УФ-лаки можуть затвердіти за долі секунди шляхом опромінення ультрафіолетом. Вони можуть мати до 100% сухого залишку і, таким чином, представляють надзвичайно низький клас викидів ЛОС.

Додаткова продукція

Ця категорія містить доповнення до асортименту, які є універсальними щодо області застосування або можуть використовуватися у зв'язку з багатьма покриттями для деревини.

painting robot ©

Проф-центри по захисту конструкцій із деревини від Remmers

У наших проф-центрах ми маємо можливість моделювати всі методи кустарного та промислового нанесення лако-фарбових матеріалів разом із нашими клієнтами.

Компетенц-центри? Саме так! Оскільки Реммерс почуває себе як вдома не лише в галузі деревообробки, але й дочірня компанія Remmers Industrielacke GmbH є також важливим постачальником лако-фарбових виробів в європейській меблевій промисловості, група Remmers підтримує два центри компетенції. Один з упором на ручні процеси, а другий - у дочірній компанії "Remmers Industrie-Lacke" для промислових методів застосування.

Це забезпечує нашим клієнтам ідеальну технічну підтримку будь-якого типу!

Ми ростемо із нашими клієнтами!

Більше інформації

Лаки и пятна по дереву

Знайдено 50 продуктів
  Показать все фильтры

Вид

№ артикулу/ів 195005

№ артикулу/ів 185720

№ артикулу/ів 197205

№ артикулу/ів 194105

№ артикулу/ів 195705

№ артикулу/ів 196105

№ артикулу/ів 513801

№ артикулу/ів 197501

№ артикулу/ів 513903

№ артикулу/ів 195502

№ артикулу/ів 193510

№ артикулу/ів 194831