Steel rolls©

Захист та покриття підлог

Професійні та довговічні системи підлогового покриття для комерційного чи приватного сектору

Вимоги до промислових підлог (наприклад, для автомобіле- або машинобудування) можуть бути найрізноманітніші. При цьому здатність витримувати механічні навантаження в цій сфері часто стоїть на першому місці, як і необхідність виконати роботи з нанесення покриття швидко та економічно.

Існує безліч видів наземних і підземних паркінгів. Спектр простягається від підземних гаражів в приватних будинках до величезних паркувальних комплексів в аеропортах і торгових центрах.

Щоб гарантувати надійність і безпечніcть праці персоналу, підлоги в робочих приміщеннях і дільницях повинні мати безпечну для ходіння поверхню. Речовини, що сприяють ковзанню (наприклад, мастило, вода і навіть пил) створюють високий ризик для трудящих. Remmers пропонує широкий вибір покриттів з різними варіантами поверхонь від гладких до структурованих..

У багатьох зонах промислові підлоги повинні мати струмовідвідні властивості. Це спеціальні покриття для підлоги захищають електронні системи та компоненти від електричних перешкод і протидіють іскроутворенню. Таким чином, системи Remmers служать ідеальною відправною точкою для безпечної роботи у високочутливих сферах застосування.

Підлога повинна витримувати не лише капілярний підсос вологи, але і високі навантаження. Водоемульгуючі епоксидні смоли Remmers - це наші економічні та екологічні рішення, що вже багато десятиліть застосовуються для нанесення покриттів на підлоги на елементах конструкцій, що мають контакт з грунтом.

Remmers пропонує велику кількість систем з низькою емісією шкідливих речовин, придатних для застосування в побутових приміщеннях і сертифікованих по AgBB. Допуски незалежних установ і різні сертифікати, які свідчать про відповідальне поводження із природними ресурсами (наприклад, DGNB і LEED), показують, що "стійкий розвиток" - не просто слово, а один з основних елементів філософії Remmers, який ми втілюємо в життя!

Для багатьох людей балкони і тераси є улюбленим місцем відпочинку і проведення дозвілля. Тому системи покриттів для цих місць повинні не тільки виділятися індивідуальним часом коригування і швидким затвердіванням, але і мати можливість естетичного оформлення. Такий набір опцій дозволяє виконати роботи в найкоротші терміни і при цьому якісно і надійно.

Сучасна сільськогосподарська діяльність прагне до впровадження розвинених технологій і скорочення витрат. Тому тут потрібні продукти, здатні забезпечити довговічний і надійний захист виробничих, складських та перевалочних майданчиків. Свинарники, корівники, птахоферми, вирощування зернових культур, виробництво молока або біоенергетичні споруди - у нас завжди є оптимальне і надійне рішення для Вас!

Системи покриттів - Чудове рішення для будь-якої підлоги

Після ретельного аналізу властивостей існуючої основи можна приступати до підбору підходящої системи покриття і її нанесення. Види покриттів простягаються від простих тонкошарових запечаток до покриттів із засипкою і струмовідвідних систем. При наявності складних вузлів (наприклад, примикань до цоколю) застосовуються системи зі спеціальною структурою.

©

Запечатки мають захисну дію на підлогу з легкими та середніми навантаженнями і є економічно вигідним варіантом з товщиною шару до 0,5 мм.

Властивості:

 • Надійний захист(напр., від слабких кислот)
 • Повторює структури основи
 • Економічна

Застосування:

 • Для підлог із легкими до середніх навантажень
 • Виробничі та складські зони

©

Наливні покриття можуть згладжувати дрібні нерівності основи. Матеріал рівномірно розподіляється і розтікається , створюючи гладку поверхню. Шар наноситься товщиною до 3,0 мм. Залежно від системи, відповідно до інформації в технічному паспорті, може знадобитися нарізання технічних швів.

Властивості:

 • Саморозтічні
 • Пігментовані
 • Середнє механічне і хімічне навантаження
 • Вирівнює неглибокі нерівності

Застосування:

 • Ділянки без засобів, що сприяють ковзанню, в яких потрібна стійкість.
 • Зони із динамічними навантаженнями

©
Покриття із підсипкою складається з розтічного основного шару, в який достатньо підсипається матеріал (наприклад, кварцовий пісок або тверде зерно). Після затвердіння надлишки, які не були пов'язані, видаляються і наноситься фінішна запечатка. Товщина шару може варіюватися від 1,5 до 9,0 мм. Залежно від системи може знадобитися нарізка технічних швів відповідно до інформації в технічному паспорті.

Властивості:

 • Високе механічне, термічне навантаження, в залежності від системи
 • Протиковзька, надійна поверхня
 • індивідуальне налаштування

Застосування:

 • Постійно вологі зони
 • Металообробка
 • Харчова промисловість

©

Будівельний розчин має найменшу кількість сполучних речовин і точно налаштовану лінію класифікації наповнювача. Розчин можна наносити раклею, а потім розгладжувати шпателем. Товщина шару не менше 4,0 мм. Залежно від системи може знадобитися нарізка технічних швів відповідно до інформації в технічному паспорті..

Властивості:

 • Дуже високе механічне навантаження
 • Вирівнює неглибокі нерівності
 • Протиковзкий
 • Може наноситися на схилах

Застосування:

 • Зони, де необхідна протипослизговість
 • Зони, де не вимагається фактор зміщення

Покрытия пола

Знайдено 56 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 559006

Защитное, перекрывающее трещины покрытие

№ артикулу/ів 115703

№ артикулу/ів 636103

№ артикулу/ів 090506

Прозрачная эпоксидная смола универсального назначения

№ артикулу/ів 093611

Грунтовочная эпоксидная смола быстрого отверждения для матово-влажных и невпитывающих оснований

№ артикулу/ів 091611

Специальная грунтовочная эпоксидная смола для влажных оснований и оснований со слабой адгезионной способностью

№ артикулу/ів 607906

Быстрореагирующая прозрачная эпоксидная смола

№ артикулу/ів 698111

Пигментированное эпоксидное покрытие

№ артикулу/ів 680211

Вязко-твердое цветное полиуретановое покрытие

№ артикулу/ів 667411

Декоративное покрытие

№ артикулу/ів 667111

Объемнопроводящий слой на основе водной эмульсии эпоксидной смолы

№ артикулу/ів 697626

Токоотводящее покрытие