• ©

Ласкаво просимо до нашого Remmers-Центру!

Наші підрозділи представлені в різних областях України, де наші експерти радять і направляють Вас до найкращого комплексного рішення. Ви також можете зв’язатися з нами для запису на тренінги та семінари, що проводяться у наших кабінетах теорії та практичних демонстраційних кімнатах. Таким чином Ви будете в курсі останніх інновацій та тенденцій у Вашій професійній галузі!

Придбати товар:

Винятковий сервіс та преміальна якість матеріалів

©

Індивідуальний підбір кольору

Наші професійні технологи допоможуть Вам розібратися в різноманітті матеріалів та кольорів. Ну а якщо потрібного кольору поки немає, то це лише поки що! Наші технологи з радістю створять його для Вас. Ми обговоримо Ваші побажання щодо кольору, врахуємо об'єкт фарбування, матеріал з якого він виготовлений та інші нюанси, щоб втілити Ваше бажання!

Підкажемо рішення для будь-якої проблеми

Наші спеціалісти підберуть системне рішення саме для Вашої проблеми, нададуть рекомендації щодо особливостей нанесення матеріалів та сертифікати якості на будь-які товари Remmers.

Навіть приїдуть на об'єкт будівництва для того, щоб бути впевненими в надійності та правильності підбору системи для конкретної ситуації.

©
©

Семінари та тренінги

В даних центрах, наші спеціалісти регулярно проводять семінари та тренінги на різноманітні тематики щодо покриття та захисту деревини, гідроізоляції, епоксидного покриття підлоги та багато інших.

Тематики тренінгів підбираються відповідно до Ваших бажань, тому серед переліку запланованих обов'язково знайдете цікаві для себе.

Детальна інформація щодо найближчих семінарів та тренінгів

Фото-тур по Remmers-Центру

Рекомендуємо побачити своїми очима

Питання та відповіді

Якщо ви не знайшли відовіді на запитання з переліку, звертайтесь за номерами телефону або за допомогою електронної пошти

  • Чи видають сертифікати, що свідчать про відвідування семінарів?