Coatings for Windows & Doors©

Покриття для вікон і дверей

Покриття преміум-класу Induline

Пропитки Induline забезпечуют необхідний захист від від деревофарбуючих і дереворуйнівних грибків, від уражень комахами і термітами. Крім того, вони захищають - особливо якщо нанесення проводиться поелементно - найбільш вразливі ділянки дерев'яного вікна: торцеві поверхні і ділянки кутових з'єднань від вологи. Цей захист є головною умовою довговічності дерев'яного вікна.

Грунтовки Induline служать для забезпечення більш надійної адгезії наступних покриттів. Це основна умова для довговічною поверхні. Крім того, грунтовки Induline виконують і інші завдання, в залежності від бажаної якості поверхні або породи деревини.

Проміжні покриття Induline наносяться струменевим обливом або за технологією Dynflow, що робить процес промислового фарбування вікон досить економічним. Проміжні покриття також забезпечують оптимальний захист дерев'яних елементів від вологи, оскільки покриття оптимально досягають кожної оброблюваної ділянки дерев'яного виробу. Для невеликих виробництв, де застосовується ручне фарбування, а також для вхідних дверей і для проблемних порід деревини пропонуються версії матеріалів під нанесення розпиленням, що забезпечуює особливо хороший ізолюючий ефект.

Фінішні покриття Induline відповідають головним чином за неймовірно тривалі інтервали між оновленнями наших систем. Якість сполучних речовин і частка їх змісту мають вирішальне значення для якості лакофарбового матеріалу і, отже, для довговічності всього покриття.

Один із трендів, який набирає все більшої популярності - натуральний природний вигляд дерев'яних поверхонь меблів і підлог дістався і до вікон! За допомогою водяного продукту з натуральним ефектом Induline NW-740/05 можна виконати обробку дерево-алюмінієвих вікон, а також вікон, зимових садів і вхідних дверей із деревини.

Поєднання деревини і алюмінію перетворює будь-яке вікно в центр тяжіння захоплюючих поглядів. В умовах відсутності агресивного впливу зовнішнього середовища можна отримати високопрозорі поверхні зі шляхетною фактурою, як у меблів для житлових приміщень. Лакове покриття або покриття з ефектом масла/олії: преміальний натуральний зовнішній вигляд і фактура деревини гарантовані на всі часи.

Вхідні двері - це найважливіший архітектурний елемент зовнішнього вигляду фасаду, візитна картка будинку. Поверхня вхідних дверей особливо схильна до щоденних механічних навантажень. Високоякісні 1-компонентні фінішні покриття для дерев'яних дверей від Remmers встановлюють абсолютно нові стандарти.

У цій категорії представлені додаткові продукти, які можуть бути універсальними за своїм призначенням або застосовуватися в поєднанні з різними лаками, фарбами та морилками.

Лабораторні випробування

Гарантована надійність із документальним підтвердженням

При розробці покриттів Remmers для вікон і дверей у фокусі перебувають максимально висока довговічність і 100% -на надійність. Десятки років досвіду в сфері технологій, досліджень та розробок, а також і найсучасніша сировина дозволяють гарантувати цю надійність.

Щоб забезпечити стійку функціональність систем покриттів Remmers, вони регулярно піддаються досконалій перевірці в авторитетних установах. В рамках складних методик ретельним випробуванням там піддаються ефективність, довговічність і екологічна безпека продукції у відповідності зі строгими приписами.

Результат:
Із довговічними системами покриттів Remmers Ви на правильному шляху!

Вікна з посадкою склопакета на клей

Віконні системи з посадкою склопакета на клей мають експлуатаційну довговічність лише тоді, коли всі використовувані компоненти поєднуються один з одним. Інститут ift Rosenheim підтверджує: рішення із застосуванням клеївLohmann і OTTO CHEMIE в комбінації з системами покриттів Remmers відповідають вимогам нової директиви ift-Richtlinie VE-08/3 „Beurteilungsgrundlage für geklebte Verglasungssysteme“ ("Критерії оцінки систем установки скла з використанням клеїв") і, таким чином, сертифіковані для застосування в віконних виробах з посадкою склопакета на клей

©

Сучасні тренди дизайну

Сучасні тренди дизайну
За допомогою систем покриттів Induline компанія Remmers не тільки на довго захищає вікна і двері з деревини, а й до того ж відповідає високим вимогам до дизайну, що стосуються оформлення кольорів, зовнішнього вигляду і фактури.

Покриття, яким його бачите Ви
Насичені кольори, високопрозорі, з ефектом олії, лакові або матові - преміум-системи Induline пропонують величезну кількість можливостей виконати віконне або дверне покриття відповідно до Ваших власних уявлень про його зовнішній вигляд.

Деревина з різноманітними фактурами
Від вираженого натурального ефекту дерев'яної поверхні до високо-глянцевого лакового покриття - системи покриттів Induline дозволяють реалізувати найрізноманітніші фактури.

Популярні системи в одній колекції
Всі системи покриттів Remmers для вікон і дверей об'єднані в одну колекцію, що складається з п'яти частин: «Вікна і двері з хвойної деревини», «Вікна і двері з листяної деревини», «Дерево-алюмінієві вікна» , «Вхідні двері», а також «Лакофарбові покриття з натуральним ефектом». У колекції пропонуються актуальні рішення, оптимізовані для різних будівельних елементів і зібрані в одну практичну папку.

Тут починається майбутнє

Компетенц-центр з обробки деревини

Технологічні переваги завдяки найсучаснішому обладнанню

З технічними можливостями Компетенц-центру з обробки деревини ми можемо розробляти системи продуктів, які в точності відповідають індивідуальним вимогам і побажанням наших клієнтів:

  • Новий Компетенц-центр Remmers в Льонінгені об'єднує на площі понад 2500 м² найважливіші напрямки нашої щоденної клієнтоорієнтованої діяльності
  • Міжнародний технологічний, клієнтський, сервісний і навчальний центр під одним дахом
  • Відтворення будь-яких параметрів клієнтів шляхом моделювання виробничого процесу в реальному часі з використанням режиму регульованих кліматичних зон
  • Найсучасніше обладнання, серед якого 6-осьовий повністю автоматизований лакувальний робот із 3D-скануванням оброблюваних виробів
  • Прискорена розробка нових лакофарбових систем
  • Трансфер знань з інтегрованим центром навчання та семінарів

Детальніше

©

Промышленные ЛКМ для окон и дверей

Знайдено 48 продуктів
  Показать все фильтры

Вид

№ артикулу/ів 721001

Лазурь толстослойная водная с хорошим растеканием для окон, дверей и других высококачественных изделий из древесины

№ артикулу/ів 1510401

Краска водная для окон, дверей и других высококачественных изделий из древесины

№ артикулу/ів 377605

Водная пропитка для защиты от гнили и синевы

№ артикулу/ів 378120

Водная пропитка для защиты от гнили, синевы, насекомых и термитов

№ артикулу/ів 348805

Водная грунтовка с защитой от гнили и синевы

№ артикулу/ів 249105

Водная белая грунтовка с пленочным консервантом

№ артикулу/ів 347820

Водная белая грунтовка с пленочным консервантом

№ артикулу/ів 309805

Водная белая изолирующая грунтовка для нанесения методом распыления

№ артикулу/ів 163320

Водный прозрачный изолирующий заполнитель под нанесение методом облива и окунания

№ артикулу/ів 345305

Водный прозрачный изолирующий заполнитель для нанесения методом распыления

№ артикулу/ів 390060

Водный кроющий изолирующий заполнитель для нанесения распылением

№ артикулу/ів 390205

Водное промежуточное покрытие (с эффектом "металлик") для нанесения распылением

Maenner-Meeting-Kaffee ©

Консультації при плануванні нових фарбувальних ліній

Клієнтоорієнтований сервіс по будь-яких питаннях

Завдяки багаторічному досвіду ми знаємо: компетентне консультування і спільний пошук рішення допомагає досягти мети. А в сфері лакофарбових покриттів і технологій фарбування кваліфікація і компетентність консультанта має вирішальне значення. Наші досвідчені експерти нададуть Вам підтримку при виборі продуктів, обладнання та розміщення виробничих ділянок.

Консультації з планування нових фарбувальних ліній
Хочете відкрити ділянку по обробці поверхні, організувати або перепланувати фарбувальну лінію на Вашому підприємстві? Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть підібрати обладнання і правильно розмістити етапи виробництва. Ми не продаємо обладнання, але маємо контакти з провідними європейськими виробниками. Наші технологи нададуть корисну інформацію, яка допоможе Вам оптимізувати проект і правильно інвестувати кошти:

  • Як уникнути дорогих і нерентабельних капіталовкладень і ефективно знизити виробничі витрати вже на етапі розробки проекту
  • Як застосувати досвід інших клієнтів
  • Яке обладнання найбільш сумісне з продуктами серії Induline
  • Можливість ознайомитися з аналогічним обладнанням у одного з клієнтів Remmers перед прийняттям інвестиційного рішення