Санація плісняви

Спеціальні сануючі системи проти плісняви на кожний випадок

Пліснявий грибок у квартирі не лише неприємне, але й шкідливе для здоров′я людини явище. Тому ще більш важливо його повністю ліквідувати. Спеціальні сануючі плісняву системи від Remmers підходять для кожного випадку і не лише повністю знищують пліснявий грибок, але й запобігають появі нової плісняви у майбутньому. Лише за один крок приміщення всередині захищене від вологи і додатково ще й теплоізольоване. Так продукція від Remmers із гарантією сприяє довговічному покращенню гігієни у приміщенні.

Power Protect [eco]

Power Protect це природний продукт із модифікованих перлітів, вулканічного шкла, він відноситься до виробленого та підтвердженого перевірками відповідального продукту. Тому він відзначений "Der Blaue Engel"/Блакитним Ангелом.

Remmers iQ-Therm 30

Remmers iQ-Therm 30 поєднує переваги високо теплоізолюючого, органічного матеріалу із зорптивними властивостями мінерального розчину. iQ-Therm 30 є стрункою, регулюючою вологу і крім цього ще й ефективноою теплоізолюючою, сануючою плісняву системою.

Schimmel-Sanierputz/сануюча плісняву штукатурка

Schimmel-Sanierputz від Remmers це одношарова штукатурка товщиною шару від 20 до 50 мм. Затверділа штукатурка проникна для водяної пари, володіє хорошою капіляропровідністю і має прискорене висихання вологих площ. Маючи низьку теплопровідність вона є також теплоізолюючою.

Color SA plus

Color SA plus є не тільки продуктом, орієнтованим у мавйбутнє і вирішуючим проблеми всередині приміщень, які уражені пліснявим грибком. Покриття ідеально підходить також для всіх зон, де потрібно добитися здорового гігієнічного житлового мікроклімату (дитячі садки, школи, будинки для престарілих, лікарні та інших місць зустрічей).

Варте уваги

Перед санацією цвілі слід завжди спочатку вияснити та усунути причини, які призвели до появи плісняви. Міроприємства по боротьбі із пліснявою, які необхідно провести у випадку нанесення пліснявою шкоди, розрізняються як корокострокові і довгострокові заходи.

Санация от плесени

Знайдено 11 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 040030

Сухая смесь для предварительного набрызга по нормам WTA

№ артикулу/ів 388001

№ артикулу/ів 299005

№ артикулу/ів 023020

№ артикулу/ів 023705

№ артикулу/ів 026025

№ артикулу/ів 026301

№ артикулу/ів 026401

№ артикулу/ів 105020

Капиллярно-активная климаторегулирующая штукатурка, применяемая в рамках мер по санации от плесени

№ артикулу/ів 299720

№ артикулу/ів 298405

Высококачественная интерьерная краска с пониженной эмиссией вредных веществ, содержит микронизированное серебро для защиты пленки от поражения грибком