Лазурі, фарби та інші покриття для деревини

Якість преміум-класу у Реммерс майже для кожного застосування

Покриття для деревини всередині та зовні приміщень - це частина великого асортименту Remmers. Вся продукція & системи продуктів були спочатку розроблені для майстрів-ремісників і відповідають професійним вимогам щодо зручності при нанесенні та довговічності обробки.

Лазурі 3в1 від Remmers це захисне просочування/пропитка, грунтовка та лазур в одному продукті. Це означає для користувачів: менше продуктів – а лише один, менше витрат на фарбування, менше витрат на м² і це з перевіреним та підтвердженим допусками захистом деревини.

Особливо цінні дерев'яні елементи, такі як профільована деревина, садові меблі, вікна та двері захищають найбільш надійно плівкоутворюючими лазурями від Remmers! Вони пропонують простоту догляду за обробленою поверхнею з надзвичайно довгими інтервалами між перекрашуванням.

Особливо цінні дерев'яні елементи, такі як профільована деревина, садові меблі, вікна та двері захищають найбільш надійно атмосферостійкми фарбами. Варіанти дизайну з непрозорими покриттями для деревини та інших основ всередині і зовні приміщень майже необмежені.

Екологічні продукти відіграють центральну роль, особливо в приміщенні. Зокрема, продукція Remmers [eco] відзначена відомими знаками якості. Це документально засвідчує, що покриття особливо малоемісійні та нешкідливі для людей та навколишнього середовища.

Ця категорія містить доповнення до асортименту, які є універсальними щодо сфери застосування або можуть використовуватися у зв’язку з багатьма покриттями з деревини. Наші спеціальні товари та аксесуари забезпечують ще більш довготривалий результат.

©

Із незначною емісією та на основі відновлювальної сировини

Скільки [eco] в тобі?

Марка Remmers [eco] втілює відповідальне обходження з ресурсами, людьми та природою як внутрішньо, так і зовні. Продукти з цим знаком якості можна знайти у всьому асортименті Remmers. Вони мають незначний вміст ЛОС, низькі викиди і виробляються з великою часткою відновлюваної сировини.

Remmers [eco] означає сучасні, орієнтовані на майбутнє стійкі дії, що стосуються продуктів і виробництв, заготівель та закупівель, досліджень і розробок, логістики та продажів.

Більше інформації

Фахові знання

Вичерпна інформація та сучасні спеціалізовані знання з теми деревини та природних ворогів деревини.
Захист деревини від води та її впливу. Скористайтеся нашими знаннями.

Більше інформації

©

Перевірена безпека

Сертифікаційні відзнаки, які гарантують якість нашої продукції

Відповідальне поводження з людьми та природою є ключовим питанням для Реммерса. Тому ми надаємо велике значення тому, що наша продукція відповідає найвищим вимогам відомих інститутів тестування. Найкраща якість - перевірена та підтверджена незалежними інстанціями. Ми не просто говоримо, що наша продукція і наша
[eco]-продукція перевірені є безпечними - ми доводимо це різноманітними незалежними сертифікатами. Це відрізняє нас від багатьох інших постачальників. Гарантуємо! !

Багато продуктів на водній основі мають екологічну марку Федерального міністерства охорони навколишнього природного середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки (БМУБ) (Der Blaue Engel)«Блакитний ангел»..

Багато продуктів Remmers сертифіковані по
DIN EN 71-3 – як безпечні покриття для дитячих іграшок по EU-„Spielzeugrichtlinie“ (2009/48/EG).

Наша продукція найкращої якості, найвищої точності та на 100% власні розробки всередині компанії.
З цієї причини вона має назву „Made in Germany“.

Багато продуктових рішень Remmers повністю відповідають вимогам AgBB щодо викидів від будівельної продукції. Це підтверджується зовнішніми випробовуваннями.

Продукти Remmers [eco], які можуть контактувати з продуктами харчування у своїй області застосування повністю відповідають вимогам харчової безпеки.

Покриття для деревини Remmers [eco] також гарантує відсутність домішок тваринного походження в сировині

Лазури, краски и другие покрытия для древесины для торговли

Знайдено 34 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 4400271401

Грунтовка-крем глубокопроникающая для древесины хвойных пород с профилактическим действием против синевы и гнили

№ артикулу/ів 4400225001

Лазурь 3в1 пропитывающая премиум-класса для защиты и декоративной отделки фасадов из древесины

№ артикулу/ів 4400225701

Лазурь 3в1 пропитывающая премиум-класса для защиты и декоративной отделки фасадов из древесины с эффектом естественного посерения (старения) древесины

№ артикулу/ів 4400223401

Лазурь с повышенной УФ-защитой для долговременной защиты и отделки древесины

№ артикулу/ів 4400264501

Масло для террасной доски, садовой мебели и других деревянных поверхностей

№ артикулу/ів 208701

Масло на растворителе для террас, изгородей и других элементов из ДПК, Resysta и бамбука

№ артикулу/ів 712001

Лазурь декоративная водная премиум-класса для защиты древесины вне помещений

№ артикулу/ів 150403

Специальная грунтовка для осветления посеревшей и выветренной древесины

№ артикулу/ів 4400767001

Лазурь на основе натуральных масел со сверхдлительной защитой для фасадов и интерьеров из древесины

№ артикулу/ів 4400240001

Лазурь премиум-класса на основе льняного масла и пчелиного воска для внутренней отделки деревянных поверхностей

№ артикулу/ів 4400769001

Масло на основе натуральных компонентов для террасной доски, садовой мебели

№ артикулу/ів 264003

Специальный очиститель для выветренных поверхностей деревянных настилов с декоративным покрытием, расположенных вне помещений.

Лазурі, фарби та інші покриття для деревини

Remmers якість преміум-класу майже для кожного застосування

Ви можете знайти більше інформації про якісний захист деревини від Remmers в нашій брошурі.

Більше інформації

Комплексний асортимент для найкращого догляду за деревиною
Remmers поставив на випробування весь асортимент покриттів для деревини, який давно себе добре зарекомендував. Результат - це широкий асортимент нових та вдосконалених продуктів майже для кожної сфери застосування. Найкращі якості преміального бренду Remmers поєднані в цілісному асортименті.

Індивідуальний підхід з урахуванням вимог замовника
Клієнти нашої компанії часто шукають не конкретний товар, а вирішення проблеми. Для задоволення цієї вимоги ми переглянули наші категорії товарів та частково переосмислили їх. Релевантні продукти, розміри та кольори упаковок орієнтуються тут відповідно до вимог замовника.