©

Енергетична санація

iQ-Therm - інтелігентна внутрішня теплізоляція від Remmers

Внутрішні системи теплізоляції змінюють термічну, а також гігротермічну поведінку існуючої конструкції. Поряд із проблемою утворення конденсату слід враховувати змінену поведінку підсушування конструкції.

Принцип роботи iQ-Therm

iQ-Therm, розроблена нами, інтелектуальна система внутрішньої теплоізоляції поєднує в одній системі капілярну активність, теплоізоляцію і регуляцію вологості повітря у приміщенні.

Стінова кладка

Внутрішня теплоізоляція зовнішніх стін має особливий вплив на будівельно-фізичну поведінку конструкції. Особливо дифузія водяної пари, можливе проникнення вологи і обмежений внутрішньою теплоізоляцією потенціал висихання після впливу проливного дощу це ті параметри, які слід враховувати при воборі правильного теплоізолюючого матеріалу у відповідних розмірах.

Фахверк

Обмежено рухливі будівельні елементи, такі як поверхні фахверку чи каркаси стін із негомогенними поперечними перерізами вимагають особливо бережливих систем внутрішньої теплоізоляції через різноманітність їх будівельно-фізичних властивостей. Принципово існує небезпека перегріву для поверхонь фахверку та витікаючий звідси бар′єр для висихання всієї конструкції.

Планування & визначення розмірів

Внутрішня теплоізоляція є альтернативою або доповненням до головної зовнішньої теплоізоляції. В той час, як у цих систем несуча стіна стоїть на теплій стороні теплоізоляції, слід завжди враховувати тут можливість і небезпеку утворення талої води.

Варто знати із внутрішньої теплоізоляції та будівельної фізики

У подальшому ми хотіли б запропонувати вам поняття із реєстру основних понять, причинні взаємозв′язки та інші знання, які варто знати для планування, визначення розмірів і конструкції будівель. Бажаємо Вам приємного читання!

Энергетическая санация

Знайдено 16 продуктів
 

Вид

№ артикулу/ів 0401

Специальная соленакапливающая штукатурка по нормам WTA для каменных кладок, испытывающих влажную и солевую нагрузку

№ артикулу/ів 0225

Adhesive mortar in the iQ Therm system

№ артикулу/ів 0241

№ артикулу/ів 0246

№ артикулу/ів 0239

№ артикулу/ів 0230

№ артикулу/ів 0237

Washable silicate interior wall paint in the iQ-Therm system, free from solvents and plasticisers

№ артикулу/ів 2854

№ артикулу/ів 0252

№ артикулу/ів 0228

Temperature-regulating render

№ артикулу/ів 0236

Reinforcement fabric made of E-glass

№ артикулу/ів 4275

PVC fabric angle

№ артикулу/ів 0232

№ артикулу/ів 0233

№ артикулу/ів 0242

№ артикулу/ів 0243