©

Технології

Унікальні рішення з точки зору дизайну та функціональності

По традиції, вийшовши із деревної галузі, ми звикли до складних основ. Це дає змогу гарантувати унікальні рішення щодо дизайну та функціональності для найрізноманітніших матеріалів. Поряд із класичними продуктами із сфери бейців та лаків на основі розчинників, УФ-сушки та гідро-лаків ми пропонуємо унікальні спеціальні рішення, такі як, напр., флуоресцентні лаки, Anti-Finger-Print, покриття для скла, стійкі олії або також важкозаймисті вогнестійкі системи, що відповідають вимогам DIN.

rolling machine

Технології нанесення

У промисловому виробництві поверхневі покриття дуже часто наносяться вальцами або розпиленням. Можна використовувати найрізноманітніші технології, починаючи із звичайного пістолета, використовуваного у виробництві, до автоматизованих розпилювальних машин та високоскладних прокатних ліній. Процеси лакування, як правило, контролюються процессорами і проходять у поєднанні із установками по нанесенню та підсушіванню. Ми підтримаємо Вас в індивідуальному виборі системи покриттів і пропонуємо наші обґрунтовані навички при проектуванні оснащення для цих систем.

Технології висушування

Діапазон процесів сушки коливається від класичної (фізично/ хімічної) технології сушіння до систем ппроменевого затвердіння. Залежно від процесу фарбування необхідно використовувати відповідні види сушіння. Remmers пропонує високоефективні технології покриття для всього спектру застосувань.