Men holding meeting©

Сервіс від Industrielacke

Ми більше, ніж постачальник фарби - ми є партнером для наших клієнтів.

Короткі процеси прийняття рішень, швидкі терміни доставки та близькість до замовника - секрет ідеально функціонуючої послуги. На додаток до висококваліфікованого персоналу лабораторії та технічної зовнішньої служби, які завжди доступні, щоб допомогти вам розробити рішення для ваших індивідуальних потреб до поверхні, Remmers Industrielacke дозволяє бути особливо близьким до замовника безпосередньо в місцевому компетенц-центрі..

©

Все під одним дахом

Компетенц-центр Industrielacke

Наш Компетенц-центр Remmers Industrielacke є більш ніж просто технічним центром. На понад 2500 м² він поєднує три важливі сфери нашої щоденної роботи: дослідження та розробки, обслуговування клієнтів та презентація продукції, а також навчальні заходи та перепідготовка.

Більше інформації

Компетенція по лакувальних лініях

Плануєте впровадити нове оснащення для покриття? Чи плануєте переоснастити чи розширити існуюче обладнання для покриття? Шукаєте шляхи оптимізації вашої установки? Вам потрібен постачальник, який буде супроводжувати вас на місці від моменту ввезення до введення в експлуатацію лакувальної лінії?

Використайте наш багаторічний досвід та компетентність.

Технічний сервіс

Наша технічна служба та наші лаборанти з радістю проконсультують вас щодо пошуку рішень для ваших вимог до поверхні.


В рамках послуги, пов’язаної з товарами, ми також раді підтримати Вас із запитаннями та практичними можливостями застосування стосовно нових законів та правил.


Просто надішліть нам свій запит!


©