Architects Group©

Планування спеціалістів

Багаторічний досвід і переконливий спектр послуг

Якщо мова йде про аналіз, консалтинг та розробку концепції питань ремонту "існуючих будівель" у великих проектах, то сильний партнер є важливим для реалізації. Партнер, у якого багаторічний досвід та переконливий спектр послуг чудово доповнюють один одного. Такий партнер, як Remmers Fachplanung.

©

Аналіз. Консалтинг. Концепт.

Remmers Fachplanung - надійний партнер не тільки в Німеччині, але і на міжнародних ринках. Ми працюємо в багатьох сегментах промисловості, торгівлі та житлового будівництва, але нашою головною компетенцією є охорони пам'яток культурної спадщини. Міжнародні експерти завжди готові допомогти вам в будівельних проектах. Ми розумїємося в індивідуальних вимогах вашої галузі. Більше чотирьох десятиліть досвіду проектної роботи роблять бюро Remmers Fachplanung надійним партнером в будь-яких питаннях, пов'язаних з відновленням будівельних споруд. Наш сервіс починається вже з проведення першого аналізу, наприклад, у формі взяття проб і їх повного лабораторно-технічного обстеження. Ключовим елементом виступає розробка індивідуального концепту з урахуванням всіх економічних і будівельно-технічних вимог.

rcc parking

Хлориди можуть викликати сильні пошкодження залізобетону. Тому залізобетонні конструкції потребують особливого захисту. Особливо це стосується транспортних споруд, призначених як для руху, так і для стоянки транспорних засобів.

industrial machinery

rcc industries

Якщо підлоги використовуються не для побутових цілей і не в зонах руху транспорту, то вони відносяться до промислових підлог. Крім забезпечення несучої здатності, промислова підлога повинна бути протягом тривалого часу стійкою до можливо більшої кількості присутніх видів впливу і при цьому вимагати мінімального догляду і обслуговування.

rcc heritage buildings

Охорона пам'яток архітектури по праву вважається одним з наших найбільш затребуваних і при цьому складних напрямків. Помилки при реставрації можуть спричинити за собою непоправну втрату унікальних культурних артефактів. Тому поряд з постійним пошуком можливостей для збереження об'єктів культурної спадщини слід якомога більше ретельніше і сумлінніше походити до розробки проекту і підбору матеріалів. До цього відноситься і розуміння діючих в сфері охорони пам'яток ключових концепцій, що мають певні відмінності: відновлення або консервації автентичного стану.?

Bottling plant

rcc food

У харчовій промисловості механічні впливи часто супроводжуються високими термічними навантаженнями, наприклад, в результаті розливу гарячих рідин. Багато таких рідини містять агресивні речовини, такі як молочна або оцтова кислота. Поліуретанцементні покриття вже багато років тому відмінно зарекомендували себе в якості рішення для самих різних видів навантажень.

Sewer corridor

rcc wastewater

Рішення для захисту від тривалих навантажень під впливом хімічної і біогенної сірчанокислотної корозії.Споруди водопідготовки і водовідведення піддаються надвисоким і тривалих навантаженням в формі хімічної та біогенної кислотної корозії (БСК), позитивному і негативному водяному навантаженні, а також механічним впливам. Із Remmers Fachplanung Ви отримуєте комплексне рішення з одних рук: кваліфікований аналіз стану об'єкту, розробку індивідуального проекту відновлення та супровід при його реалізації.