©

Наші продукти

Стандартні вироби та спеціальні рішення під індивідуальні потреби

©

Remmers Industrielacke має різноманітний асортимент: наша основна програма полягає в технології нанесення покриттів, завдяки якій ми, крім стандартних виробів, пропонуємо і спеціальні рішення під індивідуальні вимоги. На додаток до високої якості продукції, наші клієнти також користуються нашими комплексними порадами та сервісними послугами.

Однією з головних переваг Remmers Industrielacke є адаптація існуючих фарб до конкретних потреб наших клієнтів: від бажаного типу нанесення до потрібного кольору та особливих властивостей готової поверхні. Ми розробляємо індивідуальні налаштування разом з нашими замовниками та фахівцями із застосування та сушіння.

По традиції, вийшовши із деревної галузі, ми звикли до складних основ. Ось чому ми сьогодні досягли успіху на скляних основах або на пластиках. І тут ми досягаємо поверхонь від високоглянцевого до тьмяно-матового - із стійкістю, яка потрібна в вимогливих зонах.

Лаки на основі розчинників

Remmers Industrielacke пропонує протягом десятиліть матеріали на основі розчинників для промислового фарбування деревини - від особливо швидко висихаючих фарб для звичайного використання до високоякісного асортименту лаків DD.

УФ-лаки

Наші Unsere УФ-лаки можуть затвердівати за долі секунди шляхом впливу ультрафіолету. Вони можуть бути розроблені із вмістом до 100% сухого залишку і, таким чином, представляють лаки із надзвичайно низьким класом ЛОС.

Wooden furniture

Бейци

Складний і надійний асортимент бейців незамінний в сучасному виробництві меблів з широким діапазоном кольорів і різних додатків.

Interior, Modern kitchen

Гідро-лаки

Екологічно чистий, природний зовнішній вигляд, низькі значення викидів, низький вміст ЛОС, відповідає вимогам Deco-Paint та універсальний для широкого спектру застосувань для промислового покриття деревини - ось ті ознаки, які вдало характеризують високоякісні гідро-лаки.

Спеціальні рішення

Що стосується дизайну та функціональності, Remmers Industrielacke пропонує широкий асортимент. Ось кілька прикладів спеціальних рішень від нашої компанії:

Флуоресцентні фарби:
Поверхні сяють найрізноманітнішими кольорами: від помаранчевого до синього або відображаються при чорному світлі

Лак з ефектом Anti-Finger-Print:
Поєднання ефекту та функціональності

Спеціальні лакування для скла

Класичні лакофарбові структури з винятковою механічною стійкістю як одношарова система покриттів

Schwerentflammbare Systeme Вогнестійкі системи згідно з класом пожаростійкості B1, IMO DIN 4102, IMO (підходить для внутрішнього оздоблення суден), DIN EN 13501-1

Масла з високою часткою відновлюваної сировини завдяки акрилатним компонентам лляної олії