©

Компанія

Від підприємства з одним працівником до сильного середнього підприємства

Ми створюємо, захищаємо та зберігаємо цінності

Remmers Группе була заснована в 1949 році Бернхардом Реммерсом і на сьогодні є незалежним сімейним підприємством. Підприємство спеціалізується на виготовленні продукції будівельної хімії, лаків та фарб для деревини та промислового призначення своїм півторитисячним високваліфікованим колективом успішно працює над 400 системами продуктів, які вирішують проблеми, а також проводять десятиліттями експертизи у важливих напрямках сфери компетенції.

Ми пропонуємо дійсні добавлені цінності у співробітництві із національними та міжнародними партнерами. Якщо йде мова про безпечні системи, компетентні фахові знання і специфічний для кожного клієнта сервіс, Remmers тут провідний бренд.

Business Meeting©

Партнерства в міжнародних соціальних мережах

Мислити без кордонів дозволяє діяти безмежно

Із Німеччини - до всього світу. Ми переміщаємося в такій сфері, в таких ринках,
які стають ще більш глобальними, клієнти та ділові партнери направлені інтернаціонально
ставлять посилені вимоги до продукції та до проектів і вже давно не обмежуються кордонами краіни. Remmers відкрив цей потенціал значно раніше.

Сьогодні ми працюємо вже із зростаючим потенціалом експорту більше ніж 35% у більш ніж 30 країн Європи. Із нашими фаховими знаннями, продукційними рішеннми та послугами ми супроводжуємо наших клієнтів до самого помешкання та робочого місця.

Більше знати означає більше працювати

Remmers Группе активна на дуже різноманітних ринкаж. Асортимент нашої продукції сягає від захисту будівель, деревини і підлог до промислових лакових систем. Нашими клієнтами є між іншим ремісничі промисли, проектанти, торгівельні організації також забудовники. Наш портфоліо охвачує також окреме застосування продукції як і комплексну концепцію та реалізацію будівельного проекту чи промислової лакувальної лінії.

Ми повністю задоволняємо ці багаторівневі вимоги, створюючи компетентні колективи: обмін і передача знаннями із Академією Бернхарда Реммерса. Цілісні ділові справи по певних об′єктах із Реммерс Фахпланунг. Аналіз та сертифікація із Інститутом Аналітики Бернхарда Реммерса. І звичайно системами продуктів і системними рішеннями під брендом Remmers.

Академія Бернхарда Реммерса була створена за ініціативою ремісників, Німецької Спілки охорони пам′яток та засновника Бернхарда Реммерса. З іновативною концепцією навчання, постійно направленою на актуальні нормативи та директиви, а також зі своєрідною можливістю по створенню прибуткових мереж ми пропонуємо послугу додаткової цінності – Знання навчає. Знання пов′язує. Знання створює цінності.

Спеціально для великих проектів вирішальну роль відіграють поряд із надійними системами продуктів і системними рішеннями подальші фактори. Наші висококваліфіковані співробітники із Реммерс Фахпланунг завжди допоможуть, починаючи від аналізу по консультації та концепції аж до фінальної реалівзації. При цьому ми звичайно враховуємо актуальні національні та інтернаціональні директиви та підходимо індивідуально до ваших потреб.

Незалежна акредитована лабораторна структура гарантує абсолютну неупередженість при проведенні аналізів та сертификацій. Аналітичні послуги і самі сучасні методи досліджень Інституту Аналітики Бернхарда Реммерса/скорочено BRIfA охоплюють, наприклад, сферу деревини, мінеральних будівельних матеріалів, покриттів, фарбувальних речовин та лаків. Такими ж різноманітними є замовники, до них належать приватні клієнти, архітектори, переробники чи громадські інституції.

Із інноваційних ідей ми робимо практичні рішення

Для того, щоб дійсно могти запропонувати інноваційні ринкові рішення, більше ніж 80 фахівців зайняті в наших відділах досліджень та розробок. Тут щоденно йдеться про розробки екологічних, ресурсозберігаючих систем продуктів, зорієнтованих у майбутнє: Для безпечного і тривалого захисту будівельних елементів, будівель, поверхонь.

Наші компетенц-центри знову ж таки оснащені самим сучасним обладнанням, що дозволяє моделювання процесу виробництва при реальних умовах. У технічному центрі інтегровані просторні приміщення для клієнтів, сервісу та навчання, які роблять можливою ціленаправлену орієнтацію на клієнтів.

employee, man waterproofing, external waterproofing, external waterproofing

Наша фахова компетенція - від підвалу до даху

Будувати, проводити санацію та ремонт з перших днів заснування Реммерс були його базовими компетенціями. При цьому вимоги та сфери застосування дуже різноманітні. Ми найкраще орієнтуємось у національних та інтернаціональних нормативах і директивах та застосовуємо десятиріччями екпертизи по захисту та збереженню цінностей у будівництві.

Man Floor Liquid Plastic

Системи, які гарантують надійні основи під покриття

Спеціально для виробничих приміщень, а також на підлогах із високими вимогами - властивості покриттів для підлог є вирішальним фактором. Передусім відносно безпеки праці і гігієни та довговічності не може бути ніяких компромісів. Remmers пропонує велику кількість рішень по захисту та для декоративних покриттів.

Staff, Man, Wood Coating Competence Center, Windows, Window Coating

Найкраще для захисту, догляду та оздоблення

Природний матеріал деревина відіграє центральну роль у життєвому і робочому просторі багатьох наших клієнтів. Remmers своєю продукцією і системами ще раніше ставив за мету, надати природний захист деревині, яка вже викристана у будівлях. У формі високоякісних систем покриття ми розробляємо сьогодні велику кількість захищаючих та декоративних рішень.

Know-how у промислових покриттях

Якщо провідний європейський виробник продукції будівельної хімії займає нові ніші компетенції і висококваліфіковані експерти присв'ячують себе промисловим технологіям покриттів, тоді виникає міцний зв'язок із майбутнім. Індивідуальні налаштування ми розробляємо спільно з нашими клієнтами при підтримці викокваліфікованих експертів по нанесенню та висиханню.

Логістичні концепції, які вже проникають у виробництво

Також, щоб якість була швидко в наявності

Через високе зростання вимог клієнтів Remmers розбудував інтегровану логістику у базову компетенцію. Всі процеси, від придбання сировини через виробництво і до складу готової продукціїї, аж до дистрибуції були оптимізовані і узгоджені один з одним. Результатом стала концепція, яка дозволила здійснювати доставку індивідуально замовленої і виготовленої продукції незалежно від місцезнаходження в самий короткий термін. У новому логістичному концепті всі наявні процеси оптимізовані і налаштовані на майбутній кількістний ріст. Із своєрідним 24h-логістичним концептом в цій галузі (протягом 24 годин від входу замовлення до доставки) ми стали вже у Німеччині і деяких сусідніх країнах дуже успішними. Цей стрибок ми будемо поступово поширювати на всю Європу.

warehouse logistics ©
©

Індивідуальний сервіс близько до клієнта

Зв'язок із людьми і для людей

Ефективні процеси прийняття рішеннь, короткі терміни доставки і близькість до клієнта є таємницею наших сервісних послуг. Із 400 фаховими представниками та технологами по переробці по всій Європі Remmers представляє густу мережу, яка надає компетентні консультації на місцях.

Команди Service-Teams мають багаторічний досвід та спеціальну підготовку, орієнтовану до потреб ринку та клієнтів. Чи то для ремісників або проектантів, чи технологічна, чи специфічна для об'єкту підтримка – ми довіряємо співпраці людей і шукаємо довгострокових партнерств на рівні очей. Ми надаємо цілісні поради стосовно засосування продукту, концептуального планування, законодавства і нормативів, технологій, інновацій, а також нових тенденцій дизайну.

Історія нашого підприємства

Все починається у звичайному гаражі. В той, час коли вся Німеччина у післявоєнний час відбудовувалась, Бернхард Реммерс засновує свою фірму у нижньосаксонському Льонінгені. Із самого початку він шукає особистої розмови із клієнтами та постачальниками, виявляє передчасно проблеми на будівництві і повільно але впевнено розбудовує свою фірму до транснаціонального підприємства із дочірніми товариствами по всій Європі.