©

Якість і довкілля

Наша політика управління якістю, екологією та охороною праці

Думати і діяти на перспективу

Ми несемо особливу відповідальність за збереження навколишнього середовища і ставимо перед собою це завдання так, щр ми всі вносимо свій внесок на своєму робочому місці. Сприяти і зміцнювати надалі довготривалість нашого підприємства для нас не лише "усвідомлення з допомогою губ", але й залишається основою для конкретної постановки мети в усіх сферах. Ми хочемо до 2025 року особливо покращити подальшу ефктивність нашого використання сировини та енергоносіїв, без втрати продуктивності і якості. Відносно нашого асортименту продукції ми виведемо на ринок нові якості продукції, які будуть задовольняти самі високі вимоги до екології та захисту споживачів. Наші досягнення на цьому шляху ми будемо відкрито публікувати у річних звітах.

Для такого середнього підприємства сімейного типу як Remmers заплановане і прозоро зменеджоване покращення стійкості є центральною метою підприємства і тому також його утвердженим лейтмотивом.

©

Продукція довготривалої дії

Марка Remmers [eco] втілює як зовні, так і всередині відповідальне обходження із ресурсами, людьми та природою. Продукцію із таким знаком якості можна знайти в усьму асортименті Remmers.

Remmers [eco] відстоює сучасну, спрямовану у майбутнє дію і стосується таких сфер підприємства, як продукція і виробництво, придбання та покупка сировини, дослідження та розробка, а також логістика та збут.

Етапи інтегрованої системи менеджменту

В рамках існуючої в компанії Remmers "інтегрованої системи менеджменту" ми ініціюємо щорічно наше постійне покращення випробувати незалежним відомим аудииторам. Постійне покращення в сферах якості, охорони зовнішнього середовища та охорони праці - уже сертифіковані більше ніж 25 років тому назад!

  • 1993: Сертифікований менеджмент якості по ISO 9001 для окремих виробничих участків
  • 1994: Сертифікований менеджмент якості по ISO 9001 для всьго підприємства
  • 1996: Сертифікований менеджмент зовнішнього середовища по EMAS III виробничого підприємства Бад Дюбен
  • 1997: Сертифікований менеджмент зовнішнього середовища по EMAS III для всього підприємництва
  • 2000: Сертифікований менеджмент зовнішнього середовища по ISO 14001 для всього підприємництва
  • 2005: Сертифікований менеджмент безпеки, охорони здоров'я і охорони праці (OHSAS / BS 18001)

©

Головний девіз підприємства Remmers

Політика компанії Remmers AG описує основні положення та провідну думку нашого менеджменту по якості, збереження навколишнього середовища та охорони праці створює для нас рамки для визначення наших цілей, а також оцінки ступеня їх досягнення. Ми підсилюємо цією політикою наш девіз - орієнтацію на клієнта та постійне покращення процесів підприємництва.

Якість продукції, конкурентноздатність, іноваційність, безпека праці а також захист навколишнього середовища є базою для майбутнього складу нашого концерну і вони створюють безперечну основу нашого успіху. Підприємства всередині Remmers-Gruppe пропонують розумні рішення з допомогою інноваційних продуктів і орієнтовані на послуги для клієнта. Завдяки цьому відкриваються шанси на успіх через надійні партнерства із нашими клієнтами, яким можна довіряти. В центрі нашої діяльності є клієнти і їх задоволеність, постійне покращення нашої системи менджменту, запобігання поранень та хвороб наших співробітників, постійне покращення продуктивності праці і охорони праці та захисту навколишнього середовища завдяки ощадному обходженню із ресурсами.

Дотримання діючих правових зобов'язань відносно нашої діяльності, релевантної до охорони навколишнього середовища і охорони праці, а також своїх додаткових зобов'язань, вести спостереження та ступінь дотримання та систематичного оцінювання забезпечення сталих процесів. Реагування при виробничих порушеннях і аварійних зупинках виробничих процесів описані у внутрішній директиві, а також у концепті безпеки. Ми аналізуємо і контролюємо постійно вплив наших дій на людину і навколишнє середовище. При цьому ми концентруємось на контролі і оптимізації продукції і виробничих процесів відносно їх якості і толерантності до навколишнього середовища, мінімізації шкідливих впливів на навколишнє середовище та всі дії економного та бережливого використання ресурсів. Підприємства Remmers Gruppe ведуть відкритий і безперервний діалог із співробітниками, клієнтами, постачальниками та владними інституціями, сусідами і громадськістю.

Якість

Якість у Remmers не випадковість, а результат колективної праці, компетенції і ретельності. Ні одна партія продукції не покинула завод без ретельної перевірки. Клієнти стають все більш вимогливими, перевірки партій товарів також. Мова не йде при цьому про те, щоб при все більш затратних корекціях досягати все менших цілей, а навпаки:

Чим менше потрібно виправляти, тим це краще для збереження якості продукції. Це можна реалізувати лише через бездоганну функцію всіх інтерфейсів. Не в останню чергу наша концепція зазнає якісного округлення завдяки продуктивній мережі у збуті фахових консультантів, які тісно співпрацюють з промисловістю, ремеслами та Do-it-Yourselfern.

industrial warehouse

Якість стартує з покупки при виборі постачальників та сировини.

Employees in the laboratory

Якість продовжується при розробці і приближеному до практики випробовуванні рецептур продуктів а також при дослдіженнях і розробках.

На якості Remmers концентрується також при виробництві. Безупинно у Remmers інвестують у найсучасніше оснащення і концепти. Це призводить до надзвичайно стабільних і відтворювальних процесів.