Modern house concrete©

Індустрія збірних будинків

Тенденції і дизайни кольорів майбутнього

Хімічний захист деревини

У деяких випадках хімічний захист деревини необхідний для захисту деревини від атмосферних та інших впливів.

Послідовне сервісне обслуговування

Послідовні cервісні послуги та системні рішення для фарби вашого збірного будинку, розроблені до найдрібніших деталей - Реммерс ваша компетентна контактна особа.

Man with brush

Загальні інструкції по переробці

Для того, щоб фарбування ваших дерев’яних зовнішніх поверхонь вдалося, слід дотримуватися кількох загальних інструкцій, які гарантують професійне фарбування.

Наша амбіція - це ваша додана вартість!

Особливо в архітектурі збірних будинків - вибір правильного кольорового дизайну, напр., вікон, дверей та профільованих дерев'яних поверхонь мають вирішальне значення, оскількитут набагато довший термін експлуатації, ніж, наприклад, у моді, а різноманітність кольорів та продуманий кольоровий дизайн є вирішальним аргументом продажу.

Колірна гамма різних будівельних елементів визначає не тільки зовнішній вигляд вашої архітектури, але і настрій. Область напруженості кольорової гами лежить між світлим і темним, активним і пасивним, а також теплим і холодним.

Саме тому колір повинен відігравати центральну роль у ваших характеристиках для ваших забудовників при виборі кольору та основного використовуваного несучого матеріалу "дерева".

Ми хотіли б дати вам можливість використовувати саме цю багатогранну гаму кольорів, щоб активно підтримувати вас у дизайні житлових приміщень ваших забудовників, щоб кожен з ваших клієнтів був захищеним у своєму будинку.

Тенденції та схеми кльорів, що задають тренди, скоординовані та тонко дозовані під можливості архітектури вашого збірного будинку - це цілеспрямовані заходи підтримки продажу без шкоди для якості та довговічності нашої продукції.

Ми раді співпрацювати з вами у тісній співпраці між вашими архітекторами та дизайнерами, щоб дати вам інноваційні поради щодо вибору кольорів вашої колекції та узгодити це з вашим відповідним постачальником, щоб забезпечити ідеальну відповідність кольорів на ваших обєктах.

При стиках будівельних елементи, що деформуються, обмежено деформуються і не деформуються із різних порід деревини і різних способів переробки вимагає чітко узгоджених компонентів системи та чіткої документації, яку ми розробляємо для вас, щоб забезпечити ідеальне з’єднання систем промислового та ручного покриття.

Ми гарантуємо, що ви та ваше відповідне підприємство- постачальник будуть супроводжуватись, починаючи від додержання ексклюзивної колекції кольорів шляхом інтенсивної підтримки на місці, до розробки та постійного контролю виробничих процесів.

Постійний діалог між вами та вашими постачальниками є вирішальним критерієм для нас у компанії Remmers - не зупинятися на досягнутому «сучасному стані», а своєчасно підбирати та впроваджувати нові напрямки та тенденції, щоб повністю задовольнити вас та ваших клієнтів.

Від статично навантажених будівельних елементів до якості покриття для ваших забудовників, навчальних заходів для всіх відповідних областей та постійного подальшого розвитку в наших лабораторіях ви отримуєте від нас інноваційну індивідуальну підтримку, яку може запропонувати вам лише сімейна компанія.