Лазурі і фарби для дерева

  Для збереження цінності деревини та надання їй краси, Ви тут знайдете лазурі для зовнішнього застосування, фарби для довготривалого захисту  інтер'єру та екстер'єру, покриття для дерев'яних вікон та дверей, а також догляд та захист від атмосферного впливу садової деревини.

  Лаки і бейци

  Для столярів і теслярів ми пропонуємо широкий асортимент продукції високої якості, зокрема нітроцелюлозні / поліуретанові лаки, 1К-/2К-Aqua-лаки, олії, воски, фарби Deco.  До того ж ми надаємо відмінний сервіс і підтримку.

  Покриття деревини в промисловості

  Induline Premium-Coating пропонує перевірені високоякісні продукти для виробників дерев'яних вікон, дверей та збірних будинків із дерева. Для стругальних цехів і виробників парканів є вдосконалений асортимент, широкомасштабний збут, допомога на місці в промисловому аплікаційному процесі, а також найшвидша послуга доставки і know-how для підвищення якості та продуктивності.

  Захист і санація деревини

  Захист деревини дає багатостороннє застосування та індивідуальні рішення. Від антисептичних солей і просочення деревини до знищення житлових грибків і дереворуйнуючих комах. Є продукти для вогнезахисту деревини. Для санації деревини ми пропонуємо WKI перевірений процес для санації ліндан і PCP-забрудненої деревини, продукти для зміцнення деревини.