TPP 1

Рідкий концентрат для захисту деревини на основі органічних компонентів, розчиняється у воді і фіксується в деревині.
Засіб створений для захисту дерев'яних конструкцій від грибів, комах і одночасно є тимчасовим захистом від синяви і плісняви (цвілі) під час висихання розчину і його фіксації.
Професійний засіб TPP 1 може стати альтернативою продуктам для захисту дерева, в основі яких міститься бор і четвертинні амонієві сполуки.

Застосування:

  • Захист дерев'яних конструкцій від грибів, комах і одночасно є тимчасовим захистом від синяви і плісняви (цвілі) під час висихання розчину і його фіксації
  • Використовується для обробки дерев'яних конструкцій як зовнішніх, так і всередині приміщень, що відносяться до класів небезпеки 1 і 2 згідно DIN 68 800. Наприклад, для обробки дерев'яних навісів або в інженерному будівництві.

Властивості:

  • Рідкий концентрат для захисту деревини на основі органічних компонентів, розчиняється у воді і фіксується в деревині
  • Стійкий до УФ-випромінювання
  • Концентрат має слабкий специфічний запах. Після розведення готовий до нанесення розчин не пахне.
  • Економічний при застосуванні

Колір:

  • безбарвний
  • жовтий
  • коричневий

Технологія нанесення:

Розведений продуктом Adolit TPP 1, вже готовий до застосування розчин можна наносити пензлем, дрібнокраплинним розпиленням в розпилювальних тунельних резервуарах, методом занурення (метод відрізняється малою витратою матеріалу, що є вигідною економією) в стаціонарних установках, а також методом просочування в резервуарах або котлах під тиском.

При використанні продукту Adolit TPP 1 необхідно керуватися нормою DIN 68 800-3. Наявність допуску на місці застосування продукту є обов'язковою для проведення робіт.

Використання концентрату залежить від того, як майстер буде наносити розчин, тобто від методу, який він вибере.
При нанесенні пензлем і розпиленням потрібно використовувати як мінімум 15%-ий розчин.
При нанесенні методом занурення потрібний 10%-ий розчин концентрату Adolit TPP 1.
При нанесенні методом просочування необхідний 5%-ий розчин для деревини класу небезпеки 1 і 6-7 %-ий розчин для дерев'яних конструкцій, що відносяться до класу небезпеки 2.

Щоб приготувати 10%-ий розчин необхідно змішати 10 кг засобу та 90л води.

Перед початком нанесення отриманого розчину на деревину слід провести попередню обробку деревини. Необхідно очистити оброблювану поверхню від кори. Пам'ятайте, вологість деревини не повинна бути вище 50%.
Після просочення розчином з концентратом Adolit TPP 1 деревину необхідно зафіксувати, подбавши про її захист від атмосферного впливу (дощ, сніг тощо). Час, який відведено для фіксації, складає мінімум два дні, при цьому температура повинна бути постійно не менше 5°С і підтримуватися протягом усього тижня (тут не враховуються можливі дні з температурою повітря нижче 0°С).

Якщо ви були змушені розпиляти вже просочену деревину, потрібно обробити місця зрізів додатково, це також стосується тріщин, які утворились  при сушінні. Обробляти слід 50%-им розчином захисного продукту Adolit TPP 1.

Після висихання на оброблену дерев'яну поверхню вже можна наносити лакофарбові матеріали на водній основі або на основі розчинника. Також необхідно перевірити сумісність подальшого покриття з основою. Це можна зробити за допомогою пробного нанесення на ділянку вже просоченої і висушеної деревини.

Розхід:

Залежить від класу небезпеки (30 г/м² , 40 г/м² відповідно).

Паковання:

120 кг