Profi Baudicht 1K

Стара назва: Remmers Dickbeschichtung
Товстошарове покриття для нанесення методом розпилення згідно DIN 18195, частина 2. Перекриває тріщини. Однокомпонентне полімербітумне покриття з вулканізованим наповнювачем, що не містить стиропору. Наноситься на основу, в тому числі і на вологу, безпосередньо з упаковки. Може наноситися розпиленням. Продукт сертифікований. Для новобудов і санації старих будівель.

Застосування:

  • Як товстошарове герметизаційне покриття елементів, що знаходяться в безпосередньому контакті з грунтом, відповідно до DIN 18195 ч.4-6
  • Як компонент в системі Remmers Kiesol

Властивості:

  • Висока міцність до стиснення завдяки каучуковому грануляту-наповнювачу
  • Непроникність для води під напором без укладання тканини
  • Високий потенціал перекривання тріщин

Вимоги до основи:

Основа повинна бути чистою і міцною, очищеною від мастил і засобів для розпалубки. Поверхня основи повинна бути рівною, шви заповнені. Кути і кромки треба збити або стесати.

Порядок нанесення:

На повітряно-сухий шар грунту, що ввібрався в основу, в два шари наноситься продукт Remmers Profi Baudicht 1K, наприклад кельмою. Працювати при температурі повітря і основи не нижче +5 ° C. Продукт Remmers Profi Baudicht 1K  в не затверділому стані чутливий до дощу і морозу та не призначений для герметизації під встановлення опорних конструкцій.

Виконання первинної будівельної герметизації:

Герметизація вертикальних поверхонь.

Виготовлення ущільнюючої викружки:

Місце, де потрібна ущільнююча викружка, обробити силікатизуючим комплексом з продуктів Remmers Kiesol / Remmers Dichtschlämme, і відразу зробити ущільнюючу викружку із застосуванням шпаклівки Remmers Dichtspachtel.

Грунтування:

Поверхні стін, які необхідно герметизувати, грунтуються продуктом Remmers Kiesol (розвести у воді в пропорції 1:1); альтернативний варіант - нанесення силікатизуючого комплексу з продуктів Remmers Keisol / Remmers Dichtspachtel.

Нанесення покриття:

Продукт Remmers Profi Baudicht 1K наноситься в два шари. Якщо виникає необхідність у армуючій вкладці, у перший шар закладається (втоплюється) армуюча синтетична сітка з осередком 2,5 мм.
Не допускати попадання води під продукт Remmers Profi Baudicht 1K, на ділянці з ущільнюючої викружкою наносити тільки шаром зазначеної товщини. Герметизується ділянка від верхньої кромки землі до 10 см нижче верхнього краю підошви або проходу труб.

Місця введення комунікацій:

Патрубок робиться шорстким за допомогою наждакового паперу, металеві труби грунтуються продуктом Remmers Ilack ST і присипаються піском. Продукт Remmers Profi Baudicht 1K нанести на трубу на довжину прибл. 2-3 см у формі викружки. При застої інфільтраційної води в місцях проходу труб монтуються фланці з Remmers Rohrflansch.

Захисний / дренажний шар:

Гідроізоляція повинна бути захищена від механічних пошкоджень і УФ-випромінювання. Рекомендується використовувати систему захисту Remmers DS Systemschutz (арт.0823), що відповідає всім стандартам.

Робочий інструмент і його очищення:

Якірна мішалка з дрилем. Кельма-гладилка, прямокутна кельма, шпатель, зубчаста кельма. Після затвердіння матеріал видаляється продуктом V 100.

Розхід продукту:

Силікатизуючий комплекс:
0,1 кг/м² продукту Remmers Kiesol, 1,6 кг/м² продукту Remmers Dichtschlämme.

Ущільнююча викружка:
1,7 кг/м продукту Remmers Dichtspachtel.

Грунтування:
0,1 кг/м² продукту Remmers Kiesol.

Нанесення покриття:

За наявності грунтової вологи / незастійної інфільтраційної води: не менше 4,0 кг/м² продукту Remmers Profi Baudicht 1K.
За наявності застійної інфільтраційної води і води під напором, відповідно до загальноприйнятих правил технічних операцій, не менше 5,5 кг/м² продукту Remmers Profi Baudicht 1K в системі Remmers Kiesol.
При ручному нанесенні розхід продукту може збільшитися.
Для склеювання ізоляційних плит: прибл. 1,5 кг/м².

Умови зберігання:

Продукт зберігається в закритих банках від виробника, в сухому місці. Не допускати заморожування, захищати від значного нагрівання. Термін зберігання не менше 6 місяців.

Арт.-№: 0870

Розхід:

4,0-5,5 кг/м² залежно від ступеня навантаження.
0,96 кг/м² відповідає товщині сирого шару в 1 мм = 0,80 мм товщини сухого шару.

Паковання:

   Відро бляшане

10 кг

   Відро бляшане

30 кг