Система підлогового покриття в промисловості

  В авіаційній, автомобільній, електротехнічній та в інших галузях промисловості ми
  гарантуємо, що покриття підлоги відповідатиме специфічним вимогам. 

  Антипослизгові покриття підлоги

  Ми пропонуємо рішення практично для всіх вимог різних галузей промисловості.

  Антистатичні системи (AS/ESD)

  Коли високочутливі елементи і чутливу електроніку потрібно захистити навіть від мінімального електростатичного заряду, тоді застосовуються наші системи підлогового покриття по нормі ESD. Ці системи забезпечують ідеальне робоче місце  для  роботи в високочутливих ​​областях.

  Паропроникні системи

  Вода завжди знаходить свій шлях - це в природі речей. Там, де можлива підвищена вологість, як, наприклад, поверхня, що контактує з грунтом, наші паропроникні підлогові покриття є економічними, екологічними і безпечним рішеннями.

  Системи для житлових приміщень

  Підлогове покриття має не тільки протистояти підвищеній волозі і високим навантаженням, але й не викликати сумнівів щодо повітря в приміщення. Емісія летючих органічних сполук (ЛОС) може негативно вплинути на повітря в приміщенні, і, таким чином, негативно вплинути на наше здоров'я. Ми пропонуємо ЛОС-перевірений асортимент продукції, що відповідає критеріям AgBB.

  Системи для сільського господарства

  Для оптимального забезпечення працездатності сільськогосподарських підприємств ми пропонуємо Вам надійну систему захисту і гідроізоляції при будівництві нових споруд та реконструкції. В результаті втрати робочого часу і прибутку зводяться до мінімуму.