Фарби та лазурі по дереву Remmers ECO – Надійний захист і природна сировина

Фарби та лазурі по дереву Remmers ECO – Надійний захист і природна сировина

Способи обробки і захисту деревини сягають корінням в наше минуле, і в якій би частині материка ми не жили, ця наука має багатий досвід. Подивіться на фінів, у яких ліс споконвіку в основі будинків і бань, на англійців, які будували житла на дерев'яному каркасі, канадців, які популяризували технологію post-and-beam, знаменитий німецький фахверк і, звичайно, традиційні російські хати зі зрубу. Все робилося на століття. Фахівці в області дерев'яного домобудівництва зібрали кращі рецепти для захисту дерева, перевірені часом, а лабораторії компанії втілили їх у новій екологічної лінійці Remmers ECO.


Натуральна сировина та надійний захист

Власною розробкою і виробництвом екологічно чистих продуктів компанія  Реммерс займається вже понад 60 років. Лабораторії з'єднують інновації і традиційний досвід майстрів в засобах, які високо цінують шанувальники натурального по всьому світу. В основі фарб і лазурі лежать натуральні відновлювальні у природі ресурси - лляні та олії інших рослин. Для густоти і блиску додається бджолиний віск, для запечатки пор і надання властивостей, що відштовхують бруд - деревна смола. В якості барвників використовуються оксиди металів, що містяться в земній корі - оксиди заліза, титану, цинку. Тому продукція Remmers пропонується для обробки дитячих кімнат і дерев'яних іграшок.

Безпека для здоров'я підтверджується європейським екологічним маркуванням VOC, яка присвоюється засобам з низькою емісією летючих органічних сполук при експлуатації. Випробування проводяться незалежною акредитованою лабораторією та включають навіть оцінку запаху

Лазур Remmers Öl-Dauerschutz-Lasur із серії ЭКО може похвалитися не тільки наявністю VOC, але й цілим набором екологічних сертифікатів, що включають маркування VEGAN, яке гарантує відсутність домішок тваринного походження. Лазур на 80% складається з природної сировини, утворює дихаюче покриття із тривалим захистом. Засіб можна використовувати як на фасаді, так і для інтер'єрних робіт, а забарвлення дитячих і спортивних майданчиків навіть прописана в технічній карті. Економічність складу відчувається майже відразу, так як одного літра блакиті вистачає на обробку майже 17 квадратних метрів на 1 шар. А можливість пов-торного нанесення вже через 8 годин замість звичних 12, порадує будь-якого, хто цінує свій час.

Безпека і природна естетика

Олії - це споріднений деревині продукт, саме тому з його допомогою можна отримати красиву фактуру поверхні, відчуття необробленої деревини на дотик. Оброблені поверхні не пересихають і не тріскаються, а при оновленні просто наноситься шар без подшліфовок. Тому серед кращих рішень для обробки та захисту садових меблів і дерев'яних терас можна сміливо назвати олію Remmers Universal-Öl на основі натуральної рослинної сировини. Продукт відмінно справляється не тільки зі звичною модриною і тиком, але і з екзотикою - бангкірая і дугласії. Подбавши про властивості покриття після дощу, розробники додали в масло проти-ковзкі компоненти. До речі, другий шар можна наносити вже через 4 години після першого.

Вміст ЛОС в даному продукті <130 г / л, тому олія по праву носить знак екологічної безпеки Блакитний ангел (Der Blaue Engel). Крім того, склад має в арсеналі сертифікат EN 71/3 (Бе-зпека дитячих іграшок), тому ним сміливо можна покривати дерев'яних конячок і вантажівки ваших дітей

Турбота про здоров’я із Remmers Eco

Застосування натуральних природних компонентів, це не просто тренд, а турбота про здоров'я і Remmers готові зробити крок далі і відмовитися навіть від застосування біоцидних просочень і добавок з більшістю засобів лінійки Реммерс ЕКО. Ось таку пораду дають технологи компанії: «Щоб максимально відмовитися від антисептичних засобів для захисту деревини, в конструкції повинно бути передбачено водовідведення (відсутність горизонтальних поверхонь, відкритих торців, занадто вузьких (капілярних) швів, заглиблень, в яких може накопичуватися вода, зон контакту з водяними бризками, гострих кромок)

Більш того, кожен продукт серії Remmers ECO послідовно базується на принципах екологічності, які проходять через весь життєвий цикл продукту, починаючи від розробки формули складу, виробництва самого засобу та його упаковки, аж до застосування, використання оброблених компонентів і, нарешті, видалення старого покриття з поверхні, якщо того вимагає технологія. Додайте до цього широкі можливості сучасних натуральних просочень, грунтів, лазурі і олії по дереву - регулювання вмісту вологи, захист від УФ, синяви, гнилі, водоростей і високу естетику і ви отримаєте екологічне і повністю безпечне житло на будь-який, навіть найвимогливіший смак.
<- Back to: Новини