Новий МВ 2К - непроникний для шкідливого газу радону

Відомо, що будівля має бути непроникною для вологи. На відміну від вологих стін, небезпека, яку створює газ радон, менш очевидна. Згідно з дослідженнями, радіоактивний благородний газ є канцерогенним і найчастішою причиною раку легенів після тютюнового диму. Особливо проблематичним є те, що радон виходить із землі в підвали, вітальні та робочі приміщення і не сприймається людськими органами відчуття. Звідси логічний висновок, будівлі повинні бути герметичні до радону.

 Для цих випадків ми вдосконалили нашу багатофункціональну гідроізоляцію MB 2K. Вона не тільки підходить для захисту від вологи, але також є захистом від радону у старих і нових будівлях. Ми раді це підтвердити. Незалежна експертна служба по радону, доктора Й. Кемпські засвідчує напроникність нашого продукту до радону. 
Нова версія високоефективного продукту MB 2K набирає бали зі своїми звичайними позитивними характеристиками, такими як неперевершене перекриття тріщин в 3 мм. Ще однією перевагою є короткі терміни висихання: новий MB 2K може бути нанесений повторно через дев'ять годин і повністю реагує лише через 18 годин. 

Наступними перевагами нашого гідроізоляційного універсального матеріалу є надзвичайна стійкість до тиску, висока адгезія майже на всіх типах основ та надзвичайна еластичність. Також по новій версії MB 2K легко фарбувати, вона стійка до ультрафіолету, морозу та протиожеледних солей.  Висока адгезія на майже всіх основах дозволяє швидко, легко та довговічно гідроізолювати будівлі - навіть при складних замінах матеріалів.
<- Back to: Новини